Kineziterapija Vilnius Laikas gyventi

Kineziterapija 

Kineziterapija – tai puikus būdas bendrai fizinei būklei gerinti, taip pat dažnai taikoma reabilitacijos priemonė, kadangi tinkami kūno judesiai padeda atnaujinti, pagerinti ar išlaikyti kaulų, raumenų, širdies kraujagyslių bei kitų organizmo sistemų funkcinę būklę.

Kineziterapija, kaip sveikatos gerinimo priemonė, tinka visiems, tačiau ypatingą dėmesį į šią priemonę turėtų atkreipti dirbantys sėdimą darbą, jaučiantys nugaros skausmus, raumenų silpnumą, turintys ydingos laikysenos problemų. Taip pat kenčiantys sąnarių skausmus, po traumų (lūžiai, patempimai, plyšimai ir pan.), stuburo išvaržų prevencijai. Kineziterapija tinka kaip kompleksinė nutukimo gydymo dalis, normalizuojanti medžiagų apykaitą ir gerinanti bendrą vidaus organų veiklą. Kineziterapijos užsiėmimai gerina smegenų veiklą, padeda atsipalaiduoti, didina serotonino kiekį kraujyje bei gerina nuotaiką.

Siekiant užtikrinti kineziterapijos efektyvumą, taikomi skirtingi procedūrų metodai: aktyvūs (gydomoji gimnastika, įvairūs žaidimai bei sporto elementai) ir pasyvūs (masažai).