Dalintis
G2BW LCD Klaviatūra WIFI, GSM PSTN Namų Saugumo nuo Įsilaužimo Belaidžio Vielos, Signalizacijos Sistemos Judesio Detektorius APP Kontroliuoti Gaisro Dūmų Detektorius
Kaina
€21.11 -34 %
€32.47
Prieinamumas Yra sandėlyje

W2BW LCD Klaviatūra WIFI, GSM PSTN Namų Saugumo nuo Įsilaužimo Belaidžio/Vielos, Signalizacijos Sistemos Judesio Detektorius APP Kontroliuoti Gaisro Dūmų Detektoriaus Signalas

Dėmesio: Šios serijos produktai yra anglų, rusų, ispanų, prancūzų, Italijos,Lenkijos Balso.Numatytoji pristatymo anglų sistemą.Jei jūs turite kitą kalbą.prašome palikite mums pranešimą.Ši instrukcija yra tik anglų kalba.Jeigu esate šios šalys.Jūs gausite atitinkamą sistemą.Rusija ir Ukraina ir Baltarusija: numatytoji pristatymo rusijos sistema .Ispanija/Čilė/Kolumbija/Argentina: numatytoji pristatymo ispanų sistema .Prancūzija: numatytoji pristatymo prancūzijos sistemos .Italija: numatytoji pristatymo Italija sistema .Lenkija: numatytoji pristatymo Lenkija sistema .Produkto aprašymas: WiFi+ GSM +PSTN namų signalizacijos sistema su LCD ekraną.Paspauskite Klaviatūros, lengva valdyti. 99 belaidės zonos + 4 laidines zonas. 4 grupės signalas, telefono skambutis Nr. +3 grupes SMS telefono Nr."Android" + " IOS " programų taikymo lengva kontroliuoti.Realaus laiko arm/disarm ir Laiką arm/disarm funkcija neprivaloma Sirena skamba laikas gali būti nustatomas 10 sekundžių balso įrašymo pranešimą 1 relinis išėjimas,12V išėjimo įtampa Nemokamai signalizacijos stumti per mobile App " per WIFI tinklą.Pavyzdžiui: Signalizacija.Skydelis baterija išsikrovė arba Wifi IŠJUNGTAS arba atjunkite KINTAMOSIOS srovės maitinimo, App signalizacijos stumti bus priminti vartotojui.Teks signalizacijos informacija skubiai stumiama į vartotojo telefoną.Zonos pavadinimas gali būti pakeistas vartotojai.Vartotojas gali peržiūrėti IP Kameros telefonu. 10-antrą balso žinutės įrašymas.

Kaip pasirinkti ir naudoti signalizacijos sistema 1. Dabar yra tiek daug rūšių buveinės signalizacijos sistemos produktų į rinką, kad jūs negalite žinoti, kaip pasirinkti tinkamiausią.Čia mes turime keletą patarimų apie tai, kaip pasirinkti ir naudoti signalizacijos sistemos jums. 2. Žinoti, ar jums reikia laidinį sistemos arba belaidžio vienas.Paprastai mes rekomenduojame belaidžio ryšio sistema, nes ji yra daug lengviau įdiegti. 3. Žinant, išsami signalizacijos sistema apima ne tik bendrą apsaugos nuo įsilaužimo signalizacijos, tačiau taip pat yra priešgaisrinės signalizacijos(dūmų signalizacijos), aliarmo, ir aplinkos apsaugos Signalizacijos. 4. Suskaičiuoti, durų ir langų jūsų namuose, kurios įsilaužėlis gali pasinaudoti.Jūsų signalizacijos sistema turėtų apimti visus įėjimus į jūsų namus. 5. Jei esate naminių savininkas, mes rekomenduojame jums naudoti pet friendly PIR judesio jutiklis su atsparumu savo augintinio.Nes gyvūnas gali net sukelti klaidingą signalą. 6. Nuspręsti, jei jums reikia Dūmų jutiklis, Dujų jutiklis, Belaidės Blykstės Sirena su jautiena savo signalizacijos sistema. 7. Rasti tinkamą vietą, įdiegti signalizacijos pultas. 8. Jei turite problemų, montavimas perskaičius vartotojo vadovą, tai geriau paprašyti padėti, o ne netinkamo montavimo. 9. Pirmasis žingsnis siekiant panaikinti neteisingus pavojaus signalus yra sužinoti, kas sukelia jų(to priežastis), pvz., neteisingo instaliavimo, laisvi durų/langų kontaktai, žemas baterijos arba kai kurios kitos įrangos problemas. 10. Ar jūs iš savo namų keletą trumpų minučių, darbo iš namų per dieną ar poilsiautojų iš kitos pusės pasaulio, savo signalizacijos sistemos turėtų būti ginkluoti ir pasiruošę jus įspėti, visais laikais.

"PASIDARYK pats" Signalizacijos Priedai

Produkto Savybės

Žymos: smogas detektorius wifi, gsm signalizacija, signalizacijos kerui, signalizacijos secur, 240v signalizacijos, pritaikyti wifi, 12 voltų relė, gsm vielos, signalizacijos sistemos, vario viela, dekoro namai.

Ginkluotę Tipas App
Prekės Pavadinimas emastiff
Feature1 Wifi & GSM & PSTN
GSM intervalai 850/900/1800/1900Mhz
Dydis 178mm*132mm*29mm
Signalo Tipas Žadintuvas
Rinkinio Sąrankos Durų/Langų Jutiklis
Kilmės KN(Kilmės)
Prijungimo Tipas Belaidžio
Galia 12v1A
4 funkcija Balso pranešimą
Ekranas Taip
Kalbos Anglų/Rusų/Ispanų/Prancūzų/Italų/Olandų Balso
3 funkcija IOS/Android App Kontroliuojama
Slaptažodį Klaviatūra Taip
Vaizdo sąsaja Taip
Belaidžio ryšio dažnis 433mhz
Zonos Numeris 99 Belaidžio 4 zona vielos zona
Darbinė Įtampa 110-240V MUMS/EU/AU/UK (Pasirinktinai)
Modelio Numeris G2BW
Išėjimo Numeris 1 Relinis išėjimas
Feature2 Belaidis Internetas Ir Viela

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai