Dalintis
360 Laipsnių Automatinė Elektrinis Įkraunamas dantų Šepetėlis Sonic Dantų Šepetėlis USB Silikoninis Šepetėlis Dantų Priežiūros Vadovai Smart U Tipo
Kaina
€24.57 -23 %
€31.92
Prieinamumas Yra sandėlyje

360 Laipsnių Automatinė Elektrinis Įkraunamas dantų Šepetėlis Sonic Dantų Šepetėlis USB Silikoninis Šepetėlis Dantų Priežiūros Vadovai Smart U Tipo 40P

Kulka Taškų:

1、 " Hands-Free: U-formos įkandimas yra suprojektuoti, kad tilptų į burną formos, gali švaraus paviršiaus ir vidinės dantų visomis kryptimis., 360 laipsnių visų pusių toothbrushing, 45 sekundes pilną kvadratinių toothbrushing veiksmų.Stiprus dantų, stabdo jų atsiradimą, burnos bakterijų augimo ciklo ligų tikimybė, kad dantys yra daugiau sveikų.

2、Belaidis Įkrovimas už valandą ar taip, gali būti naudojamas ilgiau nei 1 savaitę, energijos taupymas ir aplinkos apsauga.

3、AI Automatinės Atminties Funkcija: smart atminties vartotojo custom mode bus automatiškai pradėti nuo paskutinio naudoto paskutinis režimu.

4、 "Blu-ray Balinimas:" Blu-ray " automatiškai įsijungia, kai dantų valymas, sterilizuoja ir dezinfekuoja burnos ertmę, veiksmingai pašalina akmenis, apnašas ir padeda nagų šviežia ir sveika.

5、IPX7 atsparumas Vandeniui: Ji priima visų pusių IPX7 atsparus vandeniui sandarinimo dizainą ir yra ilgaamžiai.

Savybės:

1. "Hands-Free:

U-formos įkandimas yra suprojektuoti, kad tilptų į burną formos, gali švaraus paviršiaus ir vidinės dantų visomis kryptimis.,

360 laipsnių visų pusių toothbrushing, 45 sekundes pilną kvadratinių toothbrushing veiksmų.Stiprus dantų, stabdo jų atsiradimą, burnos bakterijų augimo ciklo ligų tikimybė, kad dantys yra daugiau sveikų.

2. Belaidis įkrovimas už valandą ar taip, gali būti naudojamas ilgiau nei 1 savaitę, energijos taupymas ir aplinkos apsauga.

3. AI Automatinės Atminties Funkcija: smart atminties vartotojo custom mode bus automatiškai pradėti nuo paskutinio naudoto paskutinis režimu.

4. "Blu-ray Balinimas:" Blu-ray " automatiškai įsijungia, kai dantų valymas, sterilizuoja ir dezinfekuoja burnos ertmę, veiksmingai pašalina akmenis, apnašas ir padeda nagų šviežia ir sveika.

5. IPX7 atsparumas Vandeniui: Pagaminti maisto kokybės antibakterinis silikagelis, super atsparus vandeniui,gali būti valomas ir pakartotinai

Parametrai:

Pavadinimas: 360 laipsnių visiškai automatinis elektrinis dantų šepetėlis

Medžiaga: Maisto kokybės silikono teptuku galvos, ABS įstaiga

Maksimali galia: 5W

Vardinė įtampa: 3.7 v

Vardinis dažnis konversijos: 5000-15000Hz

Maitinimo režimas: indukcinis įkrovimas

Valdymo būdas: mygtukas tipas

Atsparus vandeniui reitingas: IPX7

Gaminio dydis: apie 11*7cm/4.33*2.76 į

Vienas iš pagrindinių kontroliuoti trys pasirenkamieji režimai:

1. Stiprus režimas galingas dantų valymas

2. Masažo režimą dantenų masažas

3. Balinimo režimu, dantų balinimas

Darbo principas:

Tiesiog palieskite apačioje galia galvos paleisti variklį dirbti su photocatalytic,dantų pasta,

Naudoti ultragarso technologija vairuoti silikoninis dantų šepetėlis galvos, kad jis vibruotų, ir reguliuoti atitinkamo lygio (valymas, balinimas, masažas).

Sparčiai vibracijos teptuku galvos, fizinės šalta šviesa gali pasiekti gelmių danties, o valymo poveikis yra labai didelis;

Tuo pačiu metu, silikoninis dantų šepetėlis vadovas naudoja ploną juostelę silicio gelio įvyniojimas, veikiami dantis į visas puses, taip, kad dantis galima valyti be dead kampai.

Sąrašas:

1 * šepetėlis

1 * dantų šepetėlį vadovas

1 * įkrovimo stovas

1 * USB įkrovimo kabelis

1 * instrukcija

Žymos: 360 automatinė, dantų šepetėlis, dildo vadovas, 360 Laipsnių Elektrinis Dantų Šepetėlis, teptuku kemei, 360 Laipsnių Dantų Šepetėlis, 360 šepetys, 360 dantų šepetėlis, suaugusiųjų dantų šepetėlis, Dantų šepetėlis, apvalus šepetėlis.

Amžiaus Grupė Suaugusieji
Atsparus vandeniui reitingas IPX7
Modelio Numeris 360 laipsnių visiškai automatinis elektrinis dantų šepetėlis
Pavadinimas 360 laipsnių visiškai automatinis elektrinis dantų šepetėlis
Dydis about 11*7cm/4.33*2.76in
Tipas Sukimosi Tipas
Valdymo Metodas Mygtuko Tipas
Elemento Tipas Dantų šepetėlis
Kiekis Elektrinis Dantų Šepetėlis
Medžiaga Maisto kokybės silikono teptuku galvos, ABS įstaiga
Energijos Taupymo Režimas Indukcinis Įkrovimas
Prekės Pavadinimas raudona dieny

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai