Dalintis
ABBYY FineReader 15 Versija complŕte de l ' entreprise à vie✔️Daugiakalbių✔️Momentinių Livraison✔️
Kaina
€5.04
Prieinamumas Yra sandėlyje

Savybės ABBYY FineReader 15

Dirbant su PDF

Patogu peržiūrėti ir navigacijos dokumente

Peržiūrėti vieno puslapio PDF dokumentą arba dviejų puslapių, side by side.Paprasta ir intuityvi navigacija priemonės gali greitai pereiti iš vieno puslapio į kitą, priartinti ir nutolinti, ar jį priderinti prie lango plotis.

Darbas su nuskaito

Įvertinti privalumus ABBYY OCR optinio teksto atpažinimo technologija: tiesiog nuskaityti dokumente ir programa bus automatiškai įtraukti teksto sluoksnį į puslapio vaizdą.Tai leis viso teksto paieška dokumente ir nukopijuoti jo turinį.

Peržiūrėti ir tvarkyti žymas

Įtraukti žymų į konkrečius puslapius, ar skyriai sudaryti patogu naršyti dokumente, ir greitai rasti informaciją, jums reikia.Visi žymas, yra atskiras skydelis, kur jie gali redaguoti arba ištrinti.

Darbo su pridėtų failų

Peržiūrėti, pervadinti, ištrinti ir laikyti priedus prie kompiuterio ar pridėti naujų priedų.

Informacijos gavimas

Kopijuoti pažymėtą tekstą, lenteles ir nuotraukas su taupymo formatavimo iš bet kokios, net nuskaityti, PDF failą ir jį įklijuoti į kitą programą.Kopijuojant stalai, galite redaguoti ląstelių separatorius ir išsaugoti duomenų struktūros, taip tiksliai, kaip įmanoma.

Sukurti PDF

Kurti PDF failus patogiu būdu – per pagrindinį programos langą, per "Windows® Explorer" arba tiesiai iš "Microsoft® Office" programų.Taip pat, galite greitai sukurti naują PDF failą iš atskirų puslapių atviras dokumentas.

Sujungti kelis failus į vieną PDF dokumentą

Programa leidžia jums sukurti PDF dokumentus iš kelis failus iš įvairių formatų (PDF, "Word" ar "Excel" dokumentus, "PowerPoint" pateiktis ir kt.).

Keitimai tekstą, PDF formato dokumentus

Redaguoti tekstą, apibrėžta linija net nuskaityti PDF dokumentus.Pridėti teksto blokų bet kurioje dokumento vietoje.Pašalinti nereikalingas elementus su trintukas.

Nuotraukų Redagavimas

Pridėti ar pašalinti nuotraukas dokumente.Redaguoti esamus vaizdus.Galite pakeisti dydį ir vietą, vaizdą ar pasukti jį.

Veiklos puslapius

Jaučiuosi visiška veiksmų laisvė su ABBYY FineReader: pridėti, pašalinti, pakeisti ir pasukti dokumento puslapiai.Pridėti papildomos informacijos, taip pat galite įterpti tuščių puslapių.

Pildant formas

Pagalba ABBYY FineReader galite užpildyti interaktyvus arba paprastų formų, pavyzdžiui, prašymų išduoti vizą, pasą ar mokesčių dokumentuose.Taip pat galite įrašyti į formą kompiuteriu, atspausdinti jį, ir siųsti jį savo draugams ir kolegoms elektroniniu paštu.

Komentarai ir pastabos

Pridėti komentarus, ir atkreipti pažymi, bet kurioje dokumento vietoje, atsakyti į kolegos, priskirti būsenos į diskusijas.

Peržiūrėti visus komentarus į atskirą skydelį ir jų ieškoti.

Pridėti Bates ir numeracija

Sukurti ir taikyti unikalus antspaudai dokumentas, pavyzdžiui, pažymėti savo statusą ar pabrėžti, konfidencialumas.Antspaudai gali būti tekstas, laiko žymes, arba vaizdus.Sukurtas antspaudai bus automatiškai išsaugomi kataloge galerija.Numeracija Bates padės jums teisingai numeris lapus dokumentą ir išlaikyti jį neapgadinta, kai ekspedijavimas.

PASTABA

Ne fizinė prekė bus išsiųsta jos bus išsiųsti per ebay dėžutė Sistemos Reikalavimai

– OS: Windows 10, 8.1, 8, 7 "arba" Windows Server

– 1 GHz CPU, 1 Gb RAM, 1.2 Gb laisvos vietos standžiajame diske.

Žymos: nod32, eset, ccleaner, LIFETIME, mirti juostelės, eb bandymas, winrar, corel draw, finereader, apk.

Kilmės AS(Kilmės)

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai