Dalintis
JK JT-17 Kabliukai, Žvejybos Tee Pilkos Spalvos Trigubas Kabliukas T-formos Griovelis 1X Jig Triple Žvejybos Kabliukas, Super Antirust Tee Kabliai Šviesos Šaukštas
Kaina
€4.04 -20 %
€5.06
Prieinamumas Yra sandėlyje

PRODUKTO APRAŠYMAS

JK JT-17 1X Stiprus trigubas kabliukas yra kryptingai kurti šviesos žaidimą žvejų omenyje, siūlanti kelis plius punktai visus pastatyti į kablio. - Super Anti-rust dangos ilgaamžiškumą. - Chemiškai pagaląsti už išskirtinį kablys-nustatyti pajėgumų. - T-Grioveliais ne kabliuko smaigalys greitai ir lengvai skverbtis. - Subalansuotas kablys su 3 vienas kabliukas, suvirinti kartu balansą ir net svorio pasiskirstymą.DYDIS: 10, 8, 6, 4, 2, 1, 1/0.asortimentas dydžiai yra prieinami daug įvairių programų.

PRODUKTO SAVYBĖS

- Didelio stiprumo 1X Stiprus Užsakymą Suprojektuoti Kablys - T-formos griovelis lizdą, prie kablio vietoje padėjo skverbtis. - Super Anti-Rust danga, - Individualiai Suvirinti Vienas kabliukas, dėl subalansuoto svorio paskirstymo ir jėga. - Kaltiniai už itin stiprus kablys. - Chemiškai aštrus.

PATARIMAI

1. Dėl įvairių ekranų ir apšvietimo sąlygomis, rodoma produktas gali skirtis nuo tikrosios produkto spalvos rodomas ekrane.Prašome atkreipti dėmesį į įvairias situacijas, kurios gali sukelti tam tikrų nepatogumų. 2. Naudotis perspėjimai kaip supakuoti medžiagų, yra labai aštrūs, laikyti atokiau nuo vaikų. 3. Tik naudoti juos pagal paskirtį. 4. Švarus ir sausas produktas po kiekvieno naudojimo ilgiau ir problema, nemokama programa.

Žymos: žvejybos replės pesca, ul jig galva, žuvų pavara, wrangler jk, aukštų kabliukai ruda, žuvų liniją, triple lašišų žvejybos kabliukai, žuvų kablys jūros, kp39, žuvų pasukami.

#6 Dydis 12 vnt./dėžė
Tipas Spygliuota Kablys
Dydis katalogas #10.#8.#6.#4.#2.#1.1/0.
Pozicija Vandenyno Žvejybos Valtis
#1 -Dydis 7 vnt./dėžė
Trigubas Kabliukas T-Gloove Taškas
Trigubas Kabliukas Danga super antirust danga
#8 -Dydis 12 vnt./dėžė
Formos Trigubas Kabliukas
Su Valdovas, ar Ne No
#2 -Dydis 8 vnt./dėžė
Medžiaga Didelis Anglies Plieno
#4 -Dydis 10 Vnt./Dėžė
Kilmės KN(Kilmės)
Prekės Pavadinimas JK
1/0 -Dydis 6 vnt./dėžė
Trigubas Kabliukas Spalva pilkos spalvos
#10 -Dydis 12 vnt./dėžė

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai