Dalintis
URANN W0.5-W40 Deimantų Šlifavimo Pastos, Šlifavimo, Poliravimo Pasta, Poliravimo Junginys jade lydinio metalo poliravimo pasta 50g/Box
Kaina
€6.53 -24 %
€8.70
Prieinamumas Yra sandėlyje

URANN W0.5-W40 Deimantų Šlifavimo Pastos, Šlifavimo, Poliravimo Pasta, Poliravimo Junginys jade lydinio metalo poliravimo pasta 50g/Box Pakuotė:1pcs w0.5-w40 (w0.5 bauda, w40 grubus), modelis W yra santrumpa diamond atmosfera detalumo nacionalinį standartą, taip pat gali būti sakė, kad santrumpa mikronų, pastarasis skaičius rodo, skersmuo deimanto dalelių, tokių kaip W3. 5, nurodant, kad deimanto skersmuo dalelių šio tipo poliravimo pasta yra 3,5 mikronų, kuo mažesnis skaičius, tuo tikslesnis poliravimo pasta, kuo didesnis skaičius, nurodantis, kad stambesnės šlifavimo pasta, ir atitinkamą akių skaičių, yra tarptautinis standartas.Kuo didesnis akių, plonesnis akių, mažesnis akies dydis!W40: Į storiausią, apie 350 akių.Yra deimantų, naftos!Tinka poliravimo sunku lydiniai; lydiniai; kietųjų medžiagų, tokių kaip didelis anglies plieno, pvz., armatūros jungės stumdomas naftos ir dujų vartai, šlifavimo įrankio krautuvai.W28: Labai stora, apie 700 akių.Tinka grubus poliravimo grubus jade arba metalo paviršius, didelis našumas! (naudoti su vilna rato) W20: Labai stora, apie 1000 akių.Tinka grubus poliravimo grubus jade arba metalo paviršius, didelis našumas! (naudoti su vilna rato) W10: Storesnis, apie 2000 akių.Tinka grubus mesti grubus jade arba metalo paviršiuje, efektyviau! (naudoti su vilna rato) W7: Bauda, apie 3000 akių.Paprastai naudojama grubus mesti jade arba metalų, aukšto efektyvumo! (naudoti su vilna rato) W3.5: Plonesnis, apie 6500 akių.Normalus jade jade agatas poliravimo, jūs galite pasiekti gerų rezultatų, yra daug modelių, naudojamų! (naudoti su vilna varantys arba vilnos galvos) W2.5: Plonesnis, apie 10,000 akių.W2.5 tinka poliravimo išorinis paviršius iš metalo, tokių kaip suklijuoti karbido! (naudoti su vilna varantys arba vilnos galvos) W1.5: Labai gerai, apie 13,000 akių.Po įprasto jade jade agatas arba suklijuoti karbido yra poliruoti su W3.5 ir w2.5, ir tada W1.5, veidrodžio efektas gali būti pasiektas. (Naudoti su geltona medžiaga rato) W1: Labai gerai, apie 15,000 akių, paprastai naudojama bauda poliravimo jade, didelis našumas! (naudoti su vilna galvos) W0.5: geriausių, 30,000 akių.Tinka jade, nefritas, agatas, krištolo ir kitų kūdikių lygaus paviršiaus šviesumas tikslumo poliravimo!

Žymos: aliuminio lenkijos, diamond juosmens, stiklo šlifavimo pasta, gyvūnėlių parduotuvė, lapsang souchong arbata, 3 m, lenkų, sudėtinės lenkijos, diamond lenkijos, havajų gitara, metalų poliravimo pasta.

Talpa 50g/Box
Modelio Numeris Deimantų šlifavimo pastos
Prekės Pavadinimas URANN
Medžiaga Deimantų šlifavimo pastos
Kilmės KN(Kilmės)
"PASIDARYK pats" ir Reikmenys Metalo apdirbimo
Dydis a11
Smėlis 30000~350
Abrazyvinių Grūdelių Dydžiai 3000
Naudojimas metalų lydinio, jade poliravimas

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai