Dalintis
3600mAh Vertus Šildytuvus Kišenėje Šildytuvas, Nešiojamas Įkraunamas Vertus Šilčiau Cat Power Bank Su USB Laidu Rudens Žiemos
Kaina
€10.53 -39 %
€17.27
Prieinamumas Yra sandėlyje

Rankų Šildytuvai Kišenėje Šildytuvas, Nešiojamas Įkraunamas Vertus Šilčiau Cat Power Bank Su USB Laidu Rudens Žiemos

Kulka Taškų: 1、2 Šildymo Parametrai: ranka šiltesnis turi 2 šildymo parametrus, įskaitant 45℃/55℃.Ranka šilčiau greitai įkaista per 5 sekundes ir įkaista, iš abiejų pusių, taigi jūsų rankos lieka patogiai ir šiltai.

2、Nešiojamas Kišenėje Šildytuvas: Tinka, kelionės, sportas, žvejyba, žygiai, ir slidinėjimas.Gali būti naudojama kaip maitinimo bankas, didžiosios žiemos atšilimo sprendimas.

3、Įkrovimo ir Patvarus: Į 3600mAh įkrovimo vertus šilčiau, taip pat gali būti naudojamas kaip atsarginis maitinimo banko, su USB laidu, šilčiau gali būti lengvai prijungtas prie adapteriu kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio.

4、įkraunamąją kišenėje šildytuvas yra pagamintas iš eco-friendly polimerų baterijų, high-tech orlaivių aliuminio ir ABS.Jis yra atsparus smūgiams, grūdintas, kurios funkcijos radiacinės saugos.Ir tai užtikrina saugų šilumos perdavimo.

5、Puiki Dovana: geriausia Kalėdų dovana sau ar savo artimuosius.

1.2 Šildymo Parametrai: ranka šiltesnis turi 2 šildymo parametrus, įskaitant 45℃/55℃.Ranka šilčiau greitai įkaista per 5 sekundes ir įkaista, iš abiejų pusių, taigi jūsų rankos lieka patogiai ir šiltai.

2.Nešiojamas Kišenėje Šildytuvas: Tinka, kelionės, sportas, žvejyba, žygiai, ir slidinėjimas.Gali būti naudojama kaip maitinimo bankas, didžiosios žiemos atšilimo sprendimas.

3.Įkrovimo ir Patvarus: Į 3600mAh įkrovimo vertus šilčiau, taip pat gali būti naudojamas kaip atsarginis maitinimo banko, su USB laidu, šilčiau gali būti lengvai prijungtas prie adapteriu kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio.

4.Įkraunamąją kišenėje šildytuvas yra pagamintas iš eco-friendly polimerų baterijų, high-tech orlaivių aliuminio ir ABS.Jis yra atsparus smūgiams, grūdintas, kurios funkcijos radiacinės saugos.Ir tai užtikrina saugų šilumos perdavimo.

5.Puiki Dovana: geriausia Kalėdų dovana sau ar savo artimuosius.

Techniniai duomenys:

Spalva: žalia, rožinė, balta

Įėjimas: 5V⎓2A

Išėjimas: 5V⎓2A

Svoris: 200g / 0.44 lb

Galia: 16W

Dydis: apie 11.1*7.2*2.6 CM/4.37*2.83*1.02 į

Medžiaga: ABS+Aliuminio Lydinys

2 lygių temperatūros: 45 laipsnių į pirmojo lygio, 55 laipsnių antrasis lygis

Pareigos: šiltas rankas, šiltas juosmens, šiltas gimda, naudoti kaip maitinimo bankas

Pakavimo Sąrašas:

1 x 3600mAh Vertus Šilčiau

1 x Vartotojo Vadovas

1 x USB Kabelis C

Žymos: usb hands šilčiau, mados handwarmer, handi šilčiau, galia bankas katė, elektrinio šildytuvo radiatorių, padengti šilumos, kawai katė vertus šilčiau, šildytuvas usb, rankų šiltų, jaukus kojų.

Kilmės KN(Kilmės)

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai