Dalintis
Karšto pardavimo T4B Dantų Dantų Ortodontinis Aparatas Treneris Derinti Petnešų Kandikliai Dantys Tiesus/Derinimas
Kaina
€5.33 -45 %
€9.87
Prieinamumas Yra sandėlyje

1.Naudojimo būdas 1 Žingsnis:laikykite treneris su liežuviu bakstelėkite iki 2 Žingsnis:vieta treneris į burną Žingsnis 3:laikyti liežuvio, pastatytas ant liežuvio žymeklį 4 Žingsnis:švelniai įkandimas ant treneris Žingsnis 5:patarimai, kaip išsaugoti kartu ir kvėpuoti per nosį dėvėti nuotrauka(violetine spalva produktų belowed yra ne parduoti,tai tiesiog mėginio pasakyti, kaip dėvėti)

2.naudokite metu Jis turi būti dėvėti 1-2 valandas kiekvieną dieną ir naktį, o slepping ir visada atsiminti, kad atlikite šiuos kelis paprastus žingsnius: (1).Lūpų kartu-visą laiką, išskyrus tuos atvejus, kai kalbėjo. (2).Kvėpuoti per nosį-padėti vystytis viršutinio ir apatinio žandikaulių,ir pasiekti teisingą įkandimo. (3).Ne lūpos veiklą, kai rijimas - tai leidžia priekiniai dantys parengti tinkamai. 3.naudoti poveikis gerai

T4B Dantų Dantų Ortodontinis Aparatas Treneris Derinti Petnešų Kandikliai Dantys Tiesus/Derinimas

Tipas: T4B

Treneris Sistemos yra skirtos aktyviai perkvalifikuoti režimas, liežuvio ir peri-burnos raumenis burną, teisingo kvėpavimo įpročius ir suderinti priekinės dentition.Mišrios dentition, tai labai padeda tiek dantų ir veido vystymosi.

Lektorius Vaikams / Pre-Ortodontinis TRENERIS yra labiausiai veiksminga anksti sumaišyti dentition ištaisyti myofunctional įpročius ir dantų išsiveržimas gaires.Dantų Kanalų ir Labial Lankai vadovas besivystančių dentition į tinkamą derinimą, kol Liežuvis Žymeklį ir Lūpų Buferiai gydyti myofunctional įpročius

Žymos: whitenicious, waterpick, t4b treneris, loro, sažs treneris, kandiklį dantys, cidy label maker, implantas, dėl snap šypsena, nešiojamų scaler.

Dydis Large
NET WT 30g
Modelio Numeris d4
Elemento Tipas Dantų Balinimas
Komponentas Gelis

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai