Dalintis
8 CFM Šaldymo dulkių siurblys 2-etapas 226L / min 0.3 Pa 1440RPM oro kondicionavimo sistema
Kaina
€147.49 -8 %
€160.32
Prieinamumas Yra sandėlyje

Aprašymas

Tai 8 CFM 1 KW šaldymo vakuuminis siurblys yra tinkamas oro kondicionavimo techninės priežiūros šalinant teršalus, pavyzdžiui, drėgmę ir orą iš sistemos.Ji gali paleisti ilgą laiką su mažai triukšmo ir didelio efektyvumo.Tai funkcijos " smart aušintuvas, anti-tekėti atgal ir dizainas, aliejus, langų ir kt.Ilgaamžė medžiaga, Triukšmo mažinimo Paprasta stebėsenos Smart aušintuvas

Savybės ir informacija

【TVIRTOS MEDŽIAGOS】 - Jis yra pagamintas iš aukštos stiprumo 304 nerūdijančio plieno.Patvarus ir tvirtas.Gumos sudėtiniai bazė pailgėja mašina.

【TRIUKŠMO MAŽINIMO】 - Šis dulkių siurblys yra įrengtas 2 duslintuvai, kad vibracijos ir triukšmo variklis gali būti sumažintas ir vakuuminis siurblys yra tyliau.

【LENGVA STEBĖTI】 - Su parduotuvę, jūs galite lengvai stebėti tepalo ir alyvos kokybės.Geras matomumas valdyti mašiną.

【SMART AUŠINTUVAS】 - vidinės šiluminės apsaugos apsaugo nuo perdegimo jei kažkas įstrigo.Ventiliatorius užtikrina ilgą naudojimo laiką.

【PLATUS】 - Tinkama priežiūra, šaldymo sistemų, automobilių, vakuuminio pakavimo, dujų analizę, taip pat naudoti modelį, todėl, pramonėje ir pan.

Specifikacijos Siurblio greitis: 8 CFM Greitis: 1440 aps / min Įtampa: 230V / 50Hz Alyvos talpa: 370 ml Galutinis slėgis: 0.3 Ma Galia: 1 KW

Taikymo sritis pristatymo

1 x 8 CFM 2 pakopų vakuuminis siurblys (be aliejaus)

Žymos: vacum oro siurblys 12v, dulkių siurblys 2 etapas, tepalo perdavimo siurblys, brushless siurblys vandens, airpump akvariumas, siurblys vandens, akvariumo vandens siurblys, oro akvariumas siurblio, pcp bakas, oro kompresorius pcp.

Standartinius arba Nestandartinius STANDARTAS
Siurblio greitis
Spaudimas Žemas Slėgis
Struktūra Vieno etapo Siurblys
Prašymas Matavimas
Modelio Numeris qck
Degalai elektrinis
Vienetų skaičius
Naudojimas Dulkių Siurblys
Galia elektrinis
Teorija Dulkių Siurblys
Matavimo vienetas
Alyvos Talpa

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai